Autobusová doprava v zimě

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Autobusová doprava v zimě

Re: Autobusová doprava v zimě

od vecne_vysmata » pon 22. kvě 2017 23:00:45

Děkuji moc, tušila jsem, že to tak nějak bude :-) Dva spoje denně mi bohatě stačí, akorát zrovna v tu sobotu,kdy přiletím, jede jen jeden a to ráno... Nevadí, mrknu po letenkách!

Re: Autobusová doprava v zimě

od wanthalf » úte 20. pro 2016 22:49:34

Na Islandu je zázrak, když tam nějaké autobusy vůbec jezdí, ještě větší zázrak, když jedou i v zimě, a úplně největší zázrak, že na této lince jedou dokonce i dva za den. Existuje více společností, které si vyměňují role a vzájemně prohazují linky (hlavně lokální), ale větší tahanice je o letní zájezdy pro turisty než o pravidelné linky (Islanďani stejně jezdí vlastními auty nebo rovnou létají). Takže v posledních letech převzal většinu linek původní reykjavický provozovatel MHD, společnost Strætó, jak jste zjevně správně našla.

(Pokud objevíte něco nového, neváhejte aktualizovat našeho průvodce! http://pruvodce.islandklub.com/index.ph ... #Autobusem)

Autobusová doprava v zimě

od vecne_vysmata » úte 20. pro 2016 22:41:59

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnosti dopravy z Reykjavíku do Akureyri přes zimní sezonu (budu přilétat 1. dubna). Vygooglila jsem pouze tento spoj: http://www.visitakureyri.is/static/file ... -w-map.pdf a pak už jen lety s Air Iceland.
Je toto skutečně jediná autobusová společnost, která přes zimu jezdí, nebo jsou ještě jiné? Děkuji.

Nahoru